10246 ATLANTIC BLUE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10246 |
| Color | BLUE |
| Bundle | 9 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 195cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 390kg |